Strona główna
Aktualności
Paczuszka dla maluszka
Podsumowanie akcji "Paczuszka dla maluszka". Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą kolejną inicjatywę Udało nam się zebrać:
- chusteczki nawilżane- 46 opak.
- patyczki do uszu- 4 opak.
- grzechotki- 5 szt.
- płyny, szampony, żele-11 but.
- pampersy- 15 opak.
- oliwki- 9 but.
- smoczki- 3 szt.
Szkoły pełne talentów
Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej placówki w akcji ,,Szkoły pełne talentów"
Dzień Babci i Dziadka
Z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość, przygotowana przez uczniów klasy pierwszej wspólnie z przedszkolakami z oddziału przedszkolnego z Myjomic.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały piękne układy taneczne oraz wystąpiły w pełnym humoru i wzruszeń przedstawieniu pt. „ Telewizyjne show u Babci i Dziadka”.
III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ochronie Danych Osobowych
III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ochronie Danych Osobowych, Bezpieczeństwie w Sieci, Prawach Autorskich i AI na sportowo organizowany przez SP w Świabie już za nami. 28 stycznia reprezentowali naszą szkołę: Zofia Małolepsza, Iga Rybczyńska, Wiktor Kupczyk i Piotr Owczarek.
3
Mały Książę
Uczniowie klas V-VIII na spektaklu pt. "Mały Książę" w Kinie Sokolnia w Kępnie
Pinokio
Dziś uczniowie klas I–III mieli okazję przenieść się do niezwykłego świata wyobraźni podczas spektaklu teatralnego pt. „Pinokio” w Kinie Sokolnia w Kępnie. Była to kolejna lekcja, że kłamstwo nie popłaca, należy szanować rodziców, starszych i słuchać dobrych rad
Dzień Popcornu
Przedszkolaki z oddziałów w Kierznie i Myjomicach z radością obchodziły Dzień Popcornu. Było mnóstwo uśmiechu, dobrej zabawy i chrupiących niespodzianek.
6
MasterChef odcinek 7.
MasterChef odcinek 7., czyli przygotowywanie pankejków w ramach zajęć z edukacji zdrowotnej przez uczniów kl. VI
Zabawy w śniegu
Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Kierznie korzystały z uroków zimowej pogody. Były zabawy na śniegu, dużo radości i uśmiechów!
6
Bal Karnawałowy
Bal karnawałowy 2026. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wspaniałego dnia pełnego zabawy przy muzyce, atrakcji, cudownych upominków i uśmiechu
36
Konkurs szkolny na ,,Stroik i ozdobę świąteczną"
Konkurs szkolny na ,,Stroik i ozdobę świąteczną" rozstrzygnięty!
Stroik:
I. m. Franek C. kl. IV
II. m. Kaja H. kl I.
III. m. Szymon G. kl. IV.
Wyróżnienie:
Antoni L. kl. III,
Szymon K. kl. III,
Piotr S. kl. VII,
Alan G. kl. II.
Ozdoba świąteczna:
I. m. Hanna S. kl. VI, Natalia N. kl. VIII
Królestwo Małych Serc
17 grudnia uczniowie klas I–III mieli okazję przenieść się do niezwykłego świata wyobraźni podczas spektaklu muzycznego „Królestwo Małych Serc” w Ostrzeszowkim Centrum Kultury.
To była nie tylko świetna zabawa, ale też cenna lekcja o tym, że nawet najmniejsze serca mogą zmieniać świat na lepsze
Podziękowania dla firmy TOMPOL Kępno
Dzięki hojności sponsora - firmie TOMPOL Kępno - nasza szkoła zyskała koszulki sportowe. Będą służyły uczniom, reprezentującym szkołę w zawodach sportowych, rozgrywkach i rywalizacji. Zapewniamy, że będziemy walczyć i zwyciężać! Dziękujemy za ten piękny dar.
XXXV Konkurs Recytatorski im. Marii z Fredrów Szembekowej
XXXV Konkurs Recytatorski im. Marii z Fredrów Szembekowej organizowany przez Urząd Gminy Łęka Opatowska już za nami. 17 grudnia reprezentowali naszą szkołę: Zofia Małolepsza w kategorii klas IV-VI oraz Grzegorz Bąk w kategorii klas VII-VIII.