• 09lut
          • Paczuszka dla maluszka

            Podsumowanie akcji "Paczuszka dla maluszka". Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą kolejną inicjatywę Udało nam się zebrać:

            - chusteczki nawilżane- 46 opak.

            - patyczki do uszu- 4 opak.

            - grzechotki- 5 szt.

            - płyny, szampony, żele-11 but.

            - pampersy- 15 opak.

            - oliwki- 9 but.

            - smoczki- 3 szt.

            - zabawki do kąpieli- 1 zestaw

            - pieluchy tetrowe- 10 szt.

            - butelki do karmienia- 5 szt.

            - kremy na odparzenia- 4 szt.

            - zabawki interaktywne- 1 szt.

            - mydło- 2 szt.

            - kremy Bambino- 2szt.

            - sztućce do karmienia- 3 zestawy

            - szczotka+ grzebień- 1 zestaw

            - musy, soki- 7 szt.

            - rożki- 4 szt.

            - kocyki- 2 szt.

            - pluszaki- 2 szt.

            - zestaw ubrań dla niemowląt.

            Serdeczne podziękowania kierujemy do pana Łukasza Baraniaka za dostarczenie zebranych darów do placówki w Oleśnicy

            Paczuszka dla Maluszka

      • 08lut
      • 08lut
          • Dzień Babci i Dziadka

            Z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość, przygotowana przez uczniów klasy pierwszej wspólnie z przedszkolakami z oddziału przedszkolnego z Myjomic.

            Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały piękne układy taneczne oraz wystąpiły w pełnym humoru i wzruszeń przedstawieniu pt. „ Telewizyjne show u Babci i Dziadka”.

            Było mnóstwo uśmiechów, radości i wzruszeń – to był niezapomniany dzień pełen serdecznej atmosfery i międzypokoleniowej bliskości. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność i wspólnie spędzony czas!

             

            Film

      • 08lut
          • III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ochronie Danych Osobowych

            III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ochronie Danych Osobowych, Bezpieczeństwie w Sieci, Prawach Autorskich i AI na sportowo organizowany przez SP w Świabie już za nami. 28 stycznia reprezentowali naszą szkołę: Zofia Małolepsza, Iga Rybczyńska, Wiktor Kupczyk i Piotr Owczarek.

      • 08lut
      • 08lut
          • Pinokio

            Dziś uczniowie klas I–III mieli okazję przenieść się do niezwykłego świata wyobraźni podczas spektaklu teatralnego pt. „Pinokio” w Kinie Sokolnia w Kępnie. Była to kolejna lekcja, że kłamstwo nie popłaca, należy szanować rodziców, starszych i słuchać dobrych rad

      • 08lut
          • Dzień Popcornu

            Przedszkolaki z oddziałów w Kierznie i Myjomicach z radością obchodziły Dzień Popcornu. Było mnóstwo uśmiechu, dobrej zabawy i chrupiących niespodzianek.

      • 08lut
      • 08lut
          • Zabawy w śniegu

            Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Kierznie korzystały z uroków zimowej pogody. Były zabawy na śniegu, dużo radości i uśmiechów!

      • 08lut
      • 08lut
      • 08lut
          • Bal Karnawałowy

            Bal karnawałowy 2026. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wspaniałego dnia pełnego zabawy przy muzyce, atrakcji, cudownych upominków i uśmiechu

      • 04sty
      • 04sty
      • 04sty
      • 04sty
          • Konkurs szkolny na ,,Stroik i ozdobę świąteczną"

            Konkurs szkolny na ,,Stroik i ozdobę świąteczną" rozstrzygnięty!

            Stroik:

            I. m. Franek C. kl. IV

            II. m. Kaja H. kl I.

            III. m. Szymon G. kl. IV.

            Wyróżnienie:

            Antoni L. kl. III,

            Szymon K. kl. III,

            Piotr S. kl. VII,

            Alan G. kl. II.

            Ozdoba świąteczna:

            I. m. Hanna S. kl. VI, Natalia N. kl. VIII

            II. m. Adam P. kl. III, Zofia M. kl. VI.

            III. m. Zuzanna J. kl. V.

            Szopka bożonarodzeniowa:

            I m. Oliwier K. Przedszkole Oddział w Kierznie.

            II. m. Iga K. kl. I, Blanka M. kl. II.

            III. m. Bartosz J. kl. VII

      • 04sty
      • 04sty
          • Królestwo Małych Serc

            17 grudnia uczniowie klas I–III mieli okazję przenieść się do niezwykłego świata wyobraźni podczas spektaklu muzycznego „Królestwo Małych Serc” w Ostrzeszowkim Centrum Kultury.

            To była nie tylko świetna zabawa, ale też cenna lekcja o tym, że nawet najmniejsze serca mogą zmieniać świat na lepsze

      • 04sty
          • Podziękowania dla firmy TOMPOL Kępno

            Dzięki hojności sponsora - firmie TOMPOL Kępno - nasza szkoła zyskała koszulki sportowe. Będą służyły uczniom, reprezentującym szkołę w zawodach sportowych, rozgrywkach i rywalizacji. Zapewniamy, że będziemy walczyć i zwyciężać! Dziękujemy za ten piękny dar.

      • 04sty
          • XXXV Konkurs Recytatorski im. Marii z Fredrów Szembekowej

            XXXV Konkurs Recytatorski im. Marii z Fredrów Szembekowej organizowany przez Urząd Gminy Łęka Opatowska już za nami. 17 grudnia reprezentowali naszą szkołę: Zofia Małolepsza w kategorii klas IV-VI oraz Grzegorz Bąk w kategorii klas VII-VIII.

    • Godziny dzwonków

      Piątek 26.06.2026
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Myjomicach, Kępno , ul. Jana Pałwła II 5
      • (62) 782-36-79
      • Myjomice
        ul. Jana Pawła II 5
        63-600 Kępno
        Poland
  • Galeria zdjęć

    • brak danych