• 08cze
      • 08cze
          • „Przyroda się liczy”

            Drugiego czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Przyroda się liczy”. Podczas konkursu uczestnicy zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami wymagającymi zarówno wiedzy przyrodniczej, jak i matematycznej.

            Była to niewątpliwie wartościowa lekcja, która pozwoliła uczniom rozwijać umiejętność logicznego myślenia, pracy zespołowej oraz radzenia sobie w sytuacjach wymagających szybkiego podejmowania decyzji. Zdobyte doświadczenia z pewnością będą pomocne podczas kolejnych konkursów i przedsięwzięć edukacyjnych.

            Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie szkoły oraz zaangażowanie w przygotowania do konkursu.

      • 08cze
          • Konkurs Plastyczny "WIOSKI BEZ TROSKI"

            Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci "WIOSKI BEZ TROSKI"- etap regionalny "Rola rolnika, by upadku unikał"

            III miejsce- Maria Kula kl.3,

            Wyróżnienia: Mariusz Kucharzak kl.3, Alicja Baraniak kl.3 oraz Hanna Sitek kl.6

      • 08cze
          • IV Międzyszkolny Turniej Układania Kostki Rubika

            25 maja w Szkole Podstawowej im. Przemysła II w Kępnie odbył się IV Międzyszkolny Turniej Układania Kostki Rubika.

            Turniej poprzedziły eliminacje szkolne. W kategorii klas I–III:

            I miejsce zajął Hubert Bartosiewicz z klasy III,

            II miejsce zdobył Kamil Kula z klasy III,

            III miejsce wywalczył Michał Górecki z klasy II.

            Z dumą pragniemy poinformować, że zwycięzca szkolnych eliminacji – Hubert Bartosiewicz, reprezentując naszą szkołę w finałowych rozgrywkach na szczeblu powiatu kępińskiego, zdobył III miejsce!

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Jesteśmy zachwyceni niezwykłymi osiągnięciami i umiejętnościami Huberta oraz pozostałych uczestników rozgrywek

            Brawo.

      • 08cze
          • XIV Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Siatkówka - sport, co łączy a nie dzieli"

            Pragniemy z dumą poinformować, iż dwoje uczniów z naszej szkoły otrzymało zaproszenie do Urzędu Miasta w Byczynie na ogłoszenie wyników XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego "Siatkówka - sport, co łączy a nie dzieli". W kategorii "Fraszka" zaszczytne II miejsce zajął Wojciech Jokiel z kl. IV, zaś w kategorii "Prace plastyczne" Iga Rybczyńska z kl. VI zajęła III miejsce. Rangę wydarzenia, którego organizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Zamojskiego w Byczynie, podniosła wizyta dziennikarza i komentatora sportowego specjalizującego się w siatkówce - Tomasza Swędrowskiego. Po uroczystym wręczeniu nagród laureaci wraz z opiekunami udali się pod czujnym okiem organizatorow na zwiedzanie najpiękniejszych miejsc w Byczynie. Gratulujemy!

      • 08cze
      • 08cze
          • Spotkanie ze sportowcem

            1 czerwca 2026 odwiedził nas Maksymilian Peliński - siatkarz aktualnie grający w klubie SV Warnemunde 1949, który obecnie występuje w 1. Bundeslidze Mężczyzn. Jest on absolwentem Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, gdzie w ostatnim sezonie był częścią pierwszej drużyny JSW Jastrzębski Węgiel. Pochwalił się uczniom licznymi osiągnięciami, m.in. wicemistrzostwem Polski U17. Dziękujemy Maksymilian Peliński

      • 08cze
          • Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas III

            Wielki sukces naszych uczniów!

            29 maja w Szkole Podstawowej nr 3 im. Przemysła II w Kępnie odbył się Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas III.

            W konkursie udział wzięło aż osiem drużyn, dlatego tym bardziej cieszy nas ogromny sukces naszych uczniów!

            Z dumą informujemy, że nasi reprezentanci w składzie:

            Alicja Baraniak

            Mariusz Kucharzak

            Jan Stempień

            zdobyli I miejsce!

            Gratulujemy wiedzy, sumiennego przygotowania i świetnej współpracy. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

            Brawo!

      • 08cze
          • Edukacja z wojskiem

            Uczniowie klas V-VIII wzięli udział w spotkaniu w ramach przedsięwzięcia pn. "Edukacja z wojskiem". To wspólna inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej, której celem jest wykształcenie w uczniach odpowiednich postaw w obliczu możliwych zagrożeń. Naszą szkołę odwiedzili żołnierze z Jednostki Wojskowej w Jarocinie.

      • Godziny dzwonków

        Piątek 26.06.2026
      • Kontakty

        • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Myjomicach, Kępno , ul. Jana Pałwła II 5
        • (62) 782-36-79
        • Myjomice
          ul. Jana Pawła II 5
          63-600 Kępno
          Poland
    • Galeria zdjęć

      • brak danych